Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

ROŻKI Z DODATKAMI OWOCÓW

 

Innowacyjność prezentowanej gamy produktowej przejawia się w szczególności w nieosiągalnej dotychczas kruchości wafla spowodowanej jego obniżoną nasiąkliwością. W oparciu o autorską technologię wnętrze wafla oblewane jest polewą kakaową. Następnie schładzane ciekłym azotem, który powoduje natychmiastowe jej zastygnięcie. Dzięki temu polewa idealnie i równomiernie pokrywa wafel, zabezpieczając go przed nasiąkaniem, przez co pozostaje kruchy przez bardzo długi okres. Dodatkowo, jak pokazały wyniki badań, wafel w rożkach lodowych, wykonanych przy wykorzystaniu nowej technologii skutecznie zabezpiecza mieszankę lodową przed zmianami stopnia jej napowietrzenia. Tym samym nie wpływa na zmianę jakości produktu.

 

Prezentowane rożki mają pojemność 120 ml. Masa lodowa może być produkowana w dowolnym smaku z dodatkami kawałków owoców o średnicy aż do 10 mm!


FF Marka Własna sp. z o.o. © 2018