Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Liniowy

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref 12/L/CH

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży FMCG,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Atrakcyjne premie uznaniowe
  • Program Poleceń Pracowników - dodatkowa premia za polecenie nowego pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazny zespół współpracowników,
  • Pakiet Benefit: Karta Multisport, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy
    e-learningowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, bezpłatny parking

Zadania:

• Nadzór nad pracą podległych pracowników obsługujących maszynę i pakujących wyroby gotowe
• Utrzymywanie wydajności linii produkcyjnej zgodnie z założeniami planu produkcyjnego
• Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
• Obsługa i wykonywanie prostych napraw, przezbrojeń maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej
• Zapewnienie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów
• Minimalizacja przerw produkcyjnych wynikających ze zmiany asortymentu, dążenie do
minimalizacji strat

Wymagania:

• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomość urządzeń produkcyjnych względem budowy, eksploatacji, konserwacji
• Dobra organizacja pracy własnej i zespołu- doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność liczenia
• Komunikatywność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru 12/L/CH na adres rekrutacja@ff-mw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.