Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator Pasteryzatora i CIP

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref 11/OP/CH

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży FMCG,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazny zespół współpracowników,
  • Pakiet Benefit: Karta Multisport, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy
    e-learningowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, bezpłatny parking

Zadania:

  • Dbałość o jakość sporządzonych mieszanek lodowych,
  • Dobór surowców potrzebnych do sporządzenia mieszanek zgodnych z recepturą,
  • Rozliczanie ugotowanych mieszanek i zużytych surowców,
  • Mycie i dezynfekcja urządzeń wykorzystywanych do sporządzania i przechowywania mieszanek lodowych,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

Preferowane wykształcenie średnie gastronomiczne lub zawodowe spożywcze

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale rozliczeń produkcji w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Staranność oraz dobra organizacja czasu i pracy

Wielozadaniowość

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Książeczka sanepidu

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru referencyjnego 11/OP/CH na adres rekrutacja@ff-mw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.