Stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Łódź, ul. Piotrkowska 60

Główne zadania:

  • Wsparcie zespołu Kupców w zakresie zakupu surowców i opakowań,
  • Przygotowywanie wzorów rekomendacji zakupowych,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji od dostawców (ankiety, tabele dostawcy, atesty itp.),
  • Bieżąca współpraca z dostawcami,
  • Analiza ofert, monitoring rynku dostawców,
  • Analiza zapotrzebowania pod kątem cenników i kontraktów,
  • Uzupełnianie danych w firmowym systemie operacyjnym,
  • Udział w projektach dotyczących nowych produktów.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu handlu – mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu handlu, logistyki lub pokrewnych,
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Asertywność,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność określenia i realizacji priorytetów w codziennej pracy, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza + kwartalne premie uznaniowe),
  • Współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem fachowców,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, platforma e-learningowa do odświeżenia/nauki z języka angielskiego, paczki z lodami, kompleksowe wdrożenie pracownika,
  • Pracę od poniedziałku do piątku (godziny pracy: pon-czw 8:00-16:30, pt 8:00-15:00, w tym pół godzinna przerwa lunchowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl lub natalia.rosol@kilargo.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.