Stanowisko: Zastępca Kierownika Zmiany

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Utrzymywanie wydajności linii produkcyjnych zgodnie z założeniami planu produkcyjnego,
  • Efektywne prowadzenie procesów produkcyjnych (zarządzanie zasobami ludzkimi i materialnymi),
  • Kontrola przebiegu procesów technologicznych i pomocniczych,
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych,
  • Planowanie przygotowywania mieszanek lodowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę – umowa na zastępstwo,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto,
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych,
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze technologii żywności bądź inżynierii procesowej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Wiedza z zakresu technologii żywności oraz inżynierii procesowej,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowy atutem,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy typu ERP),
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • Gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.