Stanowisko: Ślusarz / Tokarz

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem,
  • Obsługa tokarki i frezarki konwencjonalnej,
  • Obrabianie elementów na tokarce,
  • Obrabianie elementów na frezarce,
  • Wykonywanie prac ślusarskich.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe,
  • Program Poleceń - dodatkowa premia do 800zł za polecenie pracownika do pracy,
  • Pakiet Benefit: karta Multisport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej z jęz. angielskiego,
  • Bezpłatny parking.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: Mechanika),
  • Znajomość obsługi maszyn obróbczych,
  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Rzetelność i zaangażowania,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.