Stanowisko: Operator / Lider Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników obsługujących maszynę i pakujących wyroby gotowe,
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów,
  • Nadzór nad wykorzystaniem surowców i opakowań w obrębie linii produkcyjnej,
  • Utrzymywanie wydajności linii produkcyjnej,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu- doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność liczenia,
  • Komunikatywność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.