Stanowisko: Młodszy Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Pakowanie lodów i opakowań zbiorczych,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy,
  • Terminowe wynagrodzenie + premie,
  • Możliwość awansu na stanowisko: lidera linii produkcyjnej, operatora pasteryzatora, pracownika produkcyjno-magazynowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Rzetelność,
  • Sumienność.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.