Stanowisko: Mechanik Urządzeń Przemysłowych

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Czynny udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Dokonywanie zapisów w książkach awarii,
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych,
  • Diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn,
  • Udział w przeglądach okresowych,
  • Aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców.

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: Mechanika),

Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu/ technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym,

Podstawowa znajomość zasad mechaniki i pneumatyki,

Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

Uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane,

Obsługa komputera na poziomie podstawowym,

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.