Stanowisko: Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Dbanie o sprawny i prawidłowy przepływ magazynowy,
  • Obsługa wózka widłowego (magazyn wysokiego składu),
  • Odpowiedzianość za powierzony sprzęt.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejetności,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - mile widziane,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Gotowość do podjęcia pracy w mroźni,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.