Stanowisko: Młodszy Laborant

Miejse pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych i fizyko-chemicznych),
  • Koordynacja wykonywanych badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • Raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja,
  • Analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej,
  • Wspołudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • Karta Multisport, pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie, kurs języka angielskiego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia żywności, Biotechnologia, Chemia, Mikrobiologia lub pokrewne),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży FMCG,
  • Podstawowa wiedza z zakresu standardów i SZJ oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC itp.),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,
  • Zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.