Stanowisko: Elektromechanik

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy sprężarek amoniakalnych i instalacji chłodniczej i wykonywanie podstawowych czynności obsługowych,
  • Nadzorowanie pracy kotłowni parowej CO,
  • Bieżąca kontrola instalacji elektrycznej oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp. dotyczących instalacji elektrycznej i sterowania,
  • Wykonywanie wszelkich poleceń kierownictwa zakładu związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji oraz z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego urządzeń instalacji oraz budynków,
  • Realizacja zaplanowanych remontów i przeglądów okresowych,
  • Okresowe prace kontrolne – pomiarowe instalacji elektrycznej NN,
  • Utrzymanie w ciągłej gotowości do pracy całego systemu produkcyjnego urządzeń i powierzonych instalacji,
  • Usuwanie drobnych awarii i wykonywanie planowanych napraw,
  • Codzienna kontrola urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych, układów pomiarowych energii, gazu, wody i spis stanu liczników,
  • Codzienna kontrola urządzeń i instalacji ciekłego azotu.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym - minimum 2 lata,
  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki, energetyki, automatyki oraz podstaw elektroniki i mechaniki,
  • Wiedza oraz doświadczenie w obszarze chłodnictwa,
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryka, elektromechanika lub pokrewne).

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.