Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik rozliczeń produkcji

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref 8/PRP/CH

Oferujemy:
-umowę o pracę z pracodawcą (nie z APT)
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
-terminowe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

-Program Poleceń - dodatkowa premia do 800 zł brutto za polecenie znajomego do pracy
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
-przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
- Pakiet Benefit: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej, bezpłatny parking

Obowiązki:

- bieżące wprowadzenie danych do systemu,

- wystawianie dokumentów magazynowych i produkcyjnych,

- bieżące rozliczanie produkcji,

- kontrola nad prawidłowym stanem i wykorzystaniem materiałów i surowców sypkich i płynnych (bieżące

- księgowanie zużycia surowców i przyjęcia dostaw),

- kontrola nad stanem i zużyciem środków chemicznych i czyszczących.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie lub wyższe (preferowane: technologia żywności, biotechnologia, chemia, inżynieria produkcji)

- znajomość Ms Office (w szczególności Excel),

- mile widziana umiejętność obsługi systemu Axapta,

- doświadczenie w dziale rozliczeń produkcji, magazynów lub w księgowości w firmie produkcyjnej – będzie dodatkowym atutem,

- dobra organizacja pracy własnej,

- rzetelność, dokładność, sumienność,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność analizy danych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru 8/PRP/CH na adres rekrutacja@ffmw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.