Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji Lodów

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Zadania:

  • Bieżące rozliczanie produkcji oraz kontrolę przepływu i zużycia materiałów,
  • Dokonywanie analizy planów produkcyjnych pod kątem dostępności surowców,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i zapewnienie identyfikalności żywności,
  • Sprawowanie nadzoru nad zgodnością stanów magazynowych,
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją magazynową i produkcyjną.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie będziesz mógł/mogła wykorzystać w realizowanych przez nas - projektach usprawniających naszą pracę, m.in. w rozwoju Lean Manufacturing, przygotowywaniu standardów stanowiskowych, aktualizacji procedur itp.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej lody,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznej wiedzy technologicznej, poznanie procesów wytwarzania, utrwalania i przechowywania surowców i produktów,
  • Możliwość poznania procesu wdrażania nowych produktów i procedur, oraz działań optymalizacyjnych związanych z produkcją żywności oraz rozwojem funkcjonujących standardów,
  • Kompetentne wsparcie podczas wdrożenia w wykonywane obowiązki ze strony młodego zespołu specjalistów i kierownictwa zmiany, tworzących przyjazne środowisko pracy,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych (awanse pionowe lub poziome),
  • Pakiet benefitów: możliwość odświeżenia i udoskonalenia j. angielskiego przy pomocy platformy e-learningowej, dofinansowanie do Karty Multisport+ na preferencyjnych warunkach, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: Biotechnologia, Technologia żywności, Chemia, Inżynieria produkcji lub inne techniczno-ekonomiczne, np. Matematyka, Ekonomia),
  • Dobra znajomość MS Office, w tym Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Staranność oraz dobra organizacja czasu i pracy,
  • Wielozadaniowość,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Gotowość do pracy w soboty (wolne niedziele),
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.