Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref PPM/CH

Oferujemy:
-umowę o pracę z pracodawcą (nie z APT)
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
-terminowe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

-Program Poleceń - dodatkowa premia do 800 zł za polecenie znajomego do pracy
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
-pracę w systemie 3 zmianowym
-przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
- Pakiet Benefit: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej, bezpłatny parking

Obowiązki:
-Sprawny przepływ opakowań półproduktów i dodatków do lodów pomiędzy magazynami wewnętrznymi -
-Dostarczanie opakowań, dodatków itp. na pakowalnie oraz na halę produkcyjną w ilości zapewniającej ciągłość produkcji, -Nadzorowanie stanów w podległym magazynie produkcyjnym.
-Przekładanie towarów wwożonych na halę produkcyjną na palety z tworzywa sztucznego.
-Segregację pustych opakowań po surowcach nadzór nad obiegiem opakowań zbiorczych (palet).
-Pakowanie lodów w kartony zbiorcze, układanie lodów na palecie
-Wykonywanie pozostałych prac powierzonych przez przełożonego

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych + UDT

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (min 6 mcy)
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- książeczka san-epid

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru PPM/CH na adres rekrutacja@ffmw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.