Stanowisko: Pracownik produkcyjno-magazynowy

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z pracodawcą (nie z APT),
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Terminowe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe,
  • Program Poleceń - dodatkowa premia do 800 zł za polecenie znajomego do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • Pakiet Benefit: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej, bezpłatny parking.

Obowiązki:

  • Sprawny przepływ opakowań półproduktów i dodatków do lodów pomiędzy magazynami wewnętrznymi,
  • Dostarczanie opakowań, dodatków itp. na pakowalnie oraz na halę produkcyjną w ilości zapewniającej ciągłość produkcji,
  • Nadzorowanie stanów w podległym magazynie produkcyjnym,
  • Przekładanie towarów wwożonych na halę produkcyjną na palety z tworzywa sztucznego,
  • Segregację pustych opakowań po surowcach nadzór nad obiegiem opakowań zbiorczych (palet),
  • Pakowanie lodów w kartony zbiorcze, układanie lodów na palecie,
  • Wykonywanie pozostałych prac powierzonych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych + UDT,
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (min 6 mcy),
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ffmw.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.