Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Młodszy pracownik produkcji

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref MPP/CH

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę tymczasową (APT) z możliwością późniejszego zatrudnienia przez FF Marka Własna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe,
  • Program Poleceń Pracowników - dodatkowa premia za polecenie nowego pracownika
  • Pracę w systemie 3 zmianowym,
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej  do nauki języka angielskiego,
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking.

Zadania:

  • Pakowanie lodów w kartony zbiorcze,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Książeczka do celów sanit-epid.,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć do nauki.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru MPP/CH na adres rekrutacja@ff-mw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.