Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Elektromechanik

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref 19/E/CH

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
  • Terminowe wynagrodzenie, premie uznaniowe,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych,
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej  do nauki języka angielskiego,
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking.

Zadania:

  • Zapewnienie sprawności parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym,
  • Czuwanie nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Kontrola procesów i bieżącej pracy urządzeń produkcyjnych,
  • Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn,
  • Realizacja procesów napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną,
  • Współpraca w realizacji celów Działu Technicznego, kooperacja z pracownikami Działu Produkcji.

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryka, elektromechanika lub  pokrewne)
  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki, energetyki, automatyki oracz podstaw elektroniki i mechaniki,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru 19/E/CH na adres rekrutacja@ff-mw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.