Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier-wózkowy

Miejsce pracy:  Chechło Pierwsze (okolice  Pabianic)
Nr Ref 15/MAG/CH

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy, bezpłatny parking

Zadania:

• Załadunek i rozładunek towarów

• Kompletacja zamówień

• Obsługa wózka wysokiego składowania

• Obsługa skanera

Wymagania:

• Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (I WJO lub II WJO)

• Preferowane osoby z doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

• Umiejętność obsługi wózka widłowego

• Zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule numeru 15/MAG/CH na adres rekrutacja@ff-mw.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.